Foo Fighters Cadılar Bayramı Şovunda War Pigs Yorumladı

Zaman zaman ama her zaman, Dave Grohl’u müzik endüstrisinin en serin anne sevicilerinden biri olarak anıyoruz. Gerek sahneden seyircinin birasını tazelemesi olsun, gerek gerçek müzik için bayrağı dalgalandırması, gerek Gwar ön adamı Oderus Uruguns’a sahnede hürmetlerini belirtmesi veya Dio’ya saygılarını yeni parçasıyla göstermesi. Görünen o ki bu alanda ortalığı sürekli dağıtıyor.

Grohl şu sıralar; HBO serisi Sonic Highways’e eşlik eden yeni Foo Fighters albümünün tanıtımının ortasında. Seri geçen haftanın bölümünde Nashville’e odaklandı. Bununla beraber daha önceki haftalarda -şehirlerde- olduğu gibi Foo’lar Nashville’de pek de samimi bir konser verdi. Cadılar Bayramı vesilesiyle, Ceset Makyajı* yapmaya karar veren Foo Fighters bunun üzerinde Cadılar Bayramına yaraşır bir şekilde bir de Black Sabbath parçası yorumladı. Ghrol, etkiyi arttırmak istercesine bir de Voivoid tişörtü giydi. War Pigs yorumu için Letterman şovunda olduğu gibi Foo Fighters’a Zac Brown da katıldı.

Her zaman olduğu gibi şarkıyı 12’den vurdular. Tabi ki yeni Foo Fighters parçasını da tanıtmayı ihmal etmediler. Meraklıysanız buyrun:

çeviri, kaynak:  @ metalinjection.net

Leave a Reply